Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Bleona, e gjitha e zhveshur në prapaskenë (Video)

23:03 | 23 Shtator 2016

Ajo është këngëtarja me stilin dhe tipin më të veçantë.

Bleona Qerreti duket se është duke u bërë gati për një tjetër set fotografik.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video në prapaskenë, në të cilën shihet e lyer, por e zhveshur. E vetmja gjë që këngëtarja ka veshur është një robdishamper dhe duket kaq sexy.