Bleona arrin në Tiranë, uron për ditë të mbarë e zhveshur nga shtrati

Këngëtarja Bleona Qereti ka disa vite që është shpërngulur në Amerikë ku po jeton dhe vepron.

ShowBiz

06/11/2017 14:54

Ajo është duke jetuar ëndrrën e saj atje, kurse në Shqipëri vije vetëm në vizita. shkruan lajmi.net.

Përmes profilit të saj në Instagram, Bleona ka bërë të ditur se tashmë ka arritur në Tiranë dhe gjendet në një nga hotelet e qytetit.

Si zakonisht edhe kësaj radhe ajo gjeti mënyrën  se si të bënte të ditur se është në vendlindje dhe atë duke publikuar foto e zhveshur tërësisht në shtrat, kurse pjesët intime i mbulonte me një çarçaf.

“Mirmengjes #SHQIPERI ❤️” është mbishkrimi që i ka lënë fotografiës, ndërsa mësohet se do të jetë e ftuar në intervistë në një prej televizioneve shqiptare. /Lajmi.net/