Biondina e bukur rrahet me huliganë (Video)

Kurrë mos e gjykoni dikë në bazë të bukurisë. Del që vajzat e bukura të jenë edhe të rrezikshme, gjithashtu.

Fun

04/02/2015 20:40

Në videon e shfaqur në YouTube, disa djem e nervozojnë këtë bukuroshe për shkak që i ulen në pjesën e përparme të Audi-së së saj.

Reagimi i saj ishte i menjëhershëm, kur ata hipën mbi veturën e saj duke provuar që ta ndalnin vetëm pasi që ajo dukej seksi, transmeton Lajmi.net.

Fatkeqësisht për ta, ajo nuk qëndron e heshtur por del nga makina dhe provon t’i rrahë ata në stil të karatesë.

Më pas vjen policia në vend, por vetëm shikon duke u kënaqur me ngjarjen.

Shikojeni videon: