Big Mama në top-formë, kaq seksi duket në minifund

Pas humbjes së kileve të tepërta, Big Mama po qëndron në top-formë.

ShowBiz

12/03/2019 10:31

Big Mama ka postuar një imazh në Instagram, të cilin e ka realizuar në Shkup, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja dukej me shumë stil e veshur me minifund dhe xhaketë të verdhë, që i kishte kombinuar me bluzë dhe çizme të bardha.

Për ndryshe, krahas artistëve të tjerë, Big Mama nuk është shumë aktive me projekte muzikore, pasi është e angazhuar edhe në moderim. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bu4ljEVgFJU/