Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Besa Kokëdhima po vjen me një bashkëpunim ndërkombëtar

16:50 | 2 Gusht 2020

Besa Kokëdhima po vjen me një tjetër projekt muzikor.

Besa Kokëdhima ka bërë të ditur se në këngën e radhës do e shohim në bashkëpunim me këngëtarin e njohur grek, shkruan lajmi.net.

Ajo përmes një postimi të bërë në profilin e saj në Instagram, ka njoftuar se së bashku me Illeon, shumë shpejt do nxjerrin në vizion projektin e ri muzikor.

Ndonëse zbuloi se bashkëpunëtorin për këngën e re, Besa la enigmë titullin e këngës, dhe datën e saktë të publikimit. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Coming soon ft @illeoo_kip 🔥🖤

A post shared by Besa (@besaofficial) on