Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Bes Kallaku thotë se katundi është thesar

11:19 | 30 Maj 2020

Foto: Instagram

Bes Kallaku publikoi një video nga fshati.

Aktori Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e kishte realizuar gjatë një vizite në fshat, shkruan lajmi.net.

Ai shihet teksa po merrte patatet që ishin mbjellur në një arë, ndërsa në prapavijë thotë se katundi është thesar.

Katuni osht thesar!!! 😂😂😂”, ka shkruar aktori, ndërsa shton se kush nuk e kupton le të qëndrojë në qytet.

Kujtojmë se Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila Myrtezaj gjatë kësaj periudhe pandemie kanë qëndruar të vetizoluar në shtëpi bahskë me vajzën e tyre Ajkën. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Katuni osht thesar!!! 😂😂😂

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on