Bën twerk nudo mbi Ferrari, ja pamjet që po ‘thyejnë’ rrjetin

8:17 | 23 Gusht 2019

Kjo video nga Ibiza është bërë virale.

Një video e cila tregon një grua nudo e cila bën twerk mbi një Ferrari të kuq dhe shoferi tymos një cigare u bë virale në rrjet.

Pamjet u filmuan në Marina Ibiza në ishullin e Ibizas në Spanjë.

Të shumta ishin komentet negative që mori si video për shkak të përmbajtjes së saj, transmeton “Tch”.

Ibiza njihet për plazhet e saj të mbushur me diskoteka.

Të rinjtë mblidhen nga e gjithë bota për të kaluar pushime të ‘çmendura’ në Ibiza.