Bën jetë të shtrenjtë por partnerja e Ronaldos di edhe të gatuaj

Georgina është shfaqur duke gatuar.

ShowBiz

25/10/2020 11:05

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka treguar se di edhe të gatuaj, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Në foton e postuar, Georgina shihet duke gatuar dhe atë po e shoqëron vajza e vogël e cila si duket po merr mësim nga kuzhina.

Ani pse e pasur, duket se ajo e ka në qejf kuzhinën dhe për dallim nga vajzat e tjera të të njëjtës kategori, preferon gatimin./Lajmi.net/