Ben Affleck për ish-të dashurën e tij: E dua akoma, është e bukur

Ben Affleck është kthyer me ish-të dashurën e tij, Lindsay Shookus.

ShowBiz

07/03/2019 13:31

Dhe të mërkurën një burim tha për People se përse fituesi 46-vjeçar i ‘Oscar’ është goditur me prodhuesin e SNL, shkruan dailymail transmeton lajmi.net.

Duket se bukuroshja bjonde krijon një mjedis të shëndetshëm për të, i cili është i rëndësishëm pasi ai ka luftuar me varësinë për disa kohë.

“Ata kanë një marrëdhënie të mrekullueshme, të dashur dhe një mënyrë jetese të shëndetshme së bashku,” tha shoku.

“Ata qartë shihet se janë kthyer së bashku. Ajo është mbështetësi i tij numër një. Jeta ka sfidat e saj, por Ben ka bërë shumë”.

Ben duket se qesh më shumë kur është me të dhe kjo është për shkak se ‘ai pëlqen të jetë me të’, shtoi i brendshmi. /Lajmi.net/