Të Infektuar: 19.328

Të Shëruar: 15.434

Të Vdekur: 678

Bella Hadid ndan imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

23:56 | 16 Tetor 2020

Vera ende s’ka mbaruar për Bella Hadid.

Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

Me këto imazhe, ajo edhe një herë dëshmoi që është ndër modelet më seksi në gjithë industrinë e modës.

Kujtojmë se Bella Hadid së fundi u përfol për një lidhje të re dashurie, por një gjë të tillë ajo nuk e ka konfirmuar ende. /Lajmi.net/