Bëhu kreativ, krijo yll prej letre – Lajmi.net
Bëhu kreativ, krijo yll prej letre
Autori: Lajmi.net Lifestyle 15:32, 15 April 2018
Ka forma të ndryshme për të bërë një yll, mirëpo hapat që do t’i shihni në videon më poshtë, ju ndihmojë që të jeni të shpejt dhe njëkohësisht ta ndërtoni thjesht e pa u munduar.

Afro katër minuta ju duhen që ta bëni një yll prej letre në atë formë që të mund ta vendosni kudo si dekorim, shkruan lajmi.net

Shikojeni videon më poshtë dhe mësojeni si ta bëni yllin në këtë formë. Ku i dihet, ndoshta mund të jeni shumë më të shpejt në ndërtimin e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO