Befason çifti, setin fotografik e realizon në supermarket

12:29 | 1 Qershor 2018

Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusjanë vend të buqetës me lule mori një tufe me brokoli.

 

Rodney dhe Jessica Reinsma, të sapomartuar u takuan për herë të parë në një supermarket në Sidnej në vitin 2013, dhe zgjodhën të ndajnë ditën e tyre të veçantë me zinxhirin e supermarketeve, pasi mendonin se ky ishte një kujtim i bukur për ta, përcjell albeu.com

Në supermarket cifti i habiti të gjithë blerësit në supermarket, të cilët i bënë fotografi dhe filluan të bënin humor me njëri-tjetrin.