Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me… – Lajmi.net
Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:40, 15 April 2019
Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni.

Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja po shijonte ditën e nxehtë, ndërsa me të në pishinë ishte edhe qeni i saj.

Ajo kishte veshur bikini të zeza, në të cilat kishte vënë në pah format e kolme trupore, për të cilat shumë herë ka folur në publik.

Për ndryshe, “Last Hurrah” titullohet projekti i fundit nga Bebe Rexha, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO