Bebe Rexha shkruan shqip (FOTO)

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare e cila ka arritur të krijojë një karrierë të bujshme në Amerikë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të mos e harrojë prejardhjen e saj...

ShowBiz

07/03/2015 15:30

Këngëtarja në faqen e saj zyrtare në Facebook ajo ka shkruar përkthimin e fjalës “You are like a star”, e që ajo e ka shkruar në shqip “Si yll je ti”.

E duhet theksuar se ky shkrim nuk ka kaluar pa u vërejtur nga fansat e saj të cilët nuk kanë fshehur entuziazmin dhe kënaqësinë që iu dha këngëtarja me shkrimin shqip.

Bebe Rexha u bë e njohur me krijimin e superhitit “The Monster” që këndohet nga Eminem dhe Rihanna, ndërsa ka edhe dy këngë solo “Can’t Stop Drinking About You” dhe “I’m gonna shoë you Crazy”. Lajmi.net

 

bebe