Bebe Rexha publikon postime nga përditshmëria e saj derisa nuk i mungon ajo me partnerin

11:07 | 4 Gusht 2021

Këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare ka nisur lidhjen e saj të re që disa javë.

Dhe, Bebe Rexha tashmë nuk po e mban të fshehtë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar imazhe të reja në Instagram derisa nuk i kanë munguar ato edhe me partnerin e saj.

Bebe Rexha, postoi foto duke i theksuar tiparet e formësuara trupore ndërkohë 31-vjeçarja shfaqej edhe në krahët e të dashurit të saj, Keyan Safyari.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Ndryshe, ajo po e shijon suksesin e albumit të saj më të fundit, “Better Mistakes” e cila kishte realizuar projekte të reja muzikore.

Kujtojmë se, Bebe Rexha edhe pse ka realizuar albumin për shkak të pandemisë nuk po i lejohet mbajtja e koncerteve./Lajmi.net/