Beatrix Ramosaj ka disa fjalë për “Big Brother VIP Kosova”

Fillimi i “Big Brother VIP Kosova”, ka nisur me shumë zëra. Ky spektakël mori komente pozitive e negative, shkruan lajmi.net. Një reagim e pati edhe Beatrix Ramosaj. Këngëtarja është shprehur se i pëlqen atmosfera e mirë që është krijuar me banorët në shtëpi por nuk është e sigurtë ‘sa do zgjasë’. Ajo shpreson që banorët…

ShowBiz

06/12/2022 14:38

Fillimi i “Big Brother VIP Kosova”, ka nisur me shumë zëra.

Ky spektakël mori komente pozitive e negative, shkruan lajmi.net.

Një reagim e pati edhe Beatrix Ramosaj.

Këngëtarja është shprehur se i pëlqen atmosfera e mirë që është krijuar me banorët në shtëpi por nuk është e sigurtë ‘sa do zgjasë’. Ajo shpreson që banorët të japin një shembull të mirë për publikun dhe i uron suksese.

“Po e pëlqej atmosferën e mirë në shtëpi. Të shohim sa do të zgjasë. Po shpresoj vërtet që të gjithë në atë shtëpi të japin një shembull të mirë për të gjithë jashtë. Suksese”, ka shkruar Beatrix në ‘Twitter’./Lajmi.net/