Batchelor e parrezistueshme në Portugali

Bukuroshja e cila po bën bujë të madhe me trupin që posedon, Casey Batchelor, ka çmendur edhe një herë fansat e saj me paraqitjen e fundit në Portugali.

ShowBiz

12/05/2014 16:32

Batchelor ka shfaqur për fansat asetet e saj, teksa ishte duke pushuar gjatë vikendit në një pishinë të Portugalisë.

29 vjeçarja kishte të veshur një palë bikini me ngjyrë të zezë, të cilat i shkonin mjaft shumë.

Modelja njihet si njëra ndër femrat e cila i kushton shumë rëndësi trupit me ushtrime të shumta fizike dhe me kujdes në ushqim.