Bashkëpunimi i shumëpritur është gati (Foto)

Ka kohë që dyshja, Noizy dhe Enca Haxhia e kanë paralajmëruar projektin e tyre të përbashkët muzikor.

ShowBiz

12/06/2016 19:43

Ndërsa një lajm i mirë për fansat erdhi nga Noizy i cili tregoi në rrjetin social Instagram që kënga do të publikohet këtë të mërkurë, transmeton lajmi.net.

Dihet se teksti i këngës u është dedikuar të dyve, dhe do u jap më në fund fjalëve duke e zbuluar nëse janë apo jo në lidhje.

Kujtojmë që Noizy dhe Enca sollën bashkëpunimin e tyre të parë para dy vitesh me titull “Ata nuk e dinë”./lajmi.net.

https://www.instagram.com/p/BGj44ZdyvhE/