Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Barcelona synon transferimin e Bernardo Silva – kjo është oferta që po përgatitet

9:29 | 9 Gusht 2020

Barcelona do të tentojë për Bernardo Silvan.

Një nga lojtarët më të mirë në ‘Etihad Stadium’, Bernardo Silva, mund të përfundojë te skuadra e Barcelonës.

Merkatoja e verës e sheh Barcelonën në nevojë për disa intervenime në skuadër dhe në mesin e emrave që pëlqehen është ai i Bernardo.

Sipas raportimeve të ‘Telegraph’, Barca do të tentojë transferimin e portugezit Bernardo, transmeton lajmi.net.

Oferta që pritet të niset drejt zyrave të City pritet të përfshijë para plus të shumëkërkuarin nga City, Nelson Semedo.

Bernardo ka qenë një pjesë kyçe në sukseset e Pep Guardiola me Man City dhe vështirë se portugezi do të lirohet nga skuadra.

Mbetet të shihet se si do të ecin negociatat mes Barcelona dhe Manchester City. /Lajmi.net/