Barca – Real, shikoni çfarë bën Neymari për Chapecoenses (FOTO)

Neymar ka zgjedhur ‘El Clasicon’ për t’u solidarizuar me skuadrën braziliane, Chapecoense.

Sport

03/12/2016 15:47

Ai është shfaqur me fanellën e Chapecoenses në nderim të klubit brazilian që pësoi aksident tragjik ajror para arritjes në Medellin të Kolumbisë për finalen e Kupës së Amerikës së Jugut.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridin fillon nga ora 16:15.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.