Barca merr një urim të veçantë nga Real Madridi

Barcelona ka marrë urimin më të veçantë për sukseset e arritura këtë sezon.

Sport

30/04/2018 17:30

Skuadra katalane një natë më parë me fitoren 2:4 ndaj La Corunas, siguroi titullin e 25-të të La Ligas, ndërsa një javë më parë fitoi edhe Kupën e Mbretit.

E Real Madrid, ka pritur gati 24 orë për të uruar Barcelonën për këto suksese.

“Urime për Barcelonën për titullin e La Ligas dhe Kupës së Mbretit këtë sezon”, shkruhet në urimin e Real Madridit për rivalët e tyre, me të cilët do të përballën në fundjavë./Lajmi.net/