Babai i saj po vdiste, nusja bën gjestin prekës para dasmës – Lajmi.net
Babai i saj po vdiste, nusja bën gjestin prekës para dasmës
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 10:43, 20 July 2018
Kjo video tregon se sa kurajo kanë njerëzit që kalojnë nëpër vështirësi në jetë.

Një grua incizoi një vallëzim martese me babin e saj, pasi ai nuk do të ishte gjallë për ditën e saj të madhe.

Babi i saj ishte diagnostikuar me një formë agresive të kancerit të prostatës, kështu që ajo e incizoi vallëzimin me të, që ta kishte atë kur ai më nuk do të ishte gjallë, transmeton Gazeta Express.

Videoja prekëse ka marrë më shumë se 1 milion shikime në Facebook.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO