Aurela kritikohet ashpër pasi kërceu vallen e Rugovës me bikini

23:53 | 11 Shtator 2019

Aurela Hoxha është kritikuar ashpër në Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, e ka publikuar së fundmi një video dhe në të shihet duke e kërcyer vallen e Rugovës, shkruan lajmi.net.

Pranë saj nuk kanë munguar as komentet të cilat kanë qenë pozitive mirëpo nuk kanë munguar edhe ato negative ku modelja kritikohet se përse ka kërcyer në bikini.

Në vazhdim i gjeni disa prej komenteve që janë shkruar në drejtim të Aurelës./Lajmi.net/