Aurela Hoxha bën ndryshimin e madh, i pret shkurt flokët

Bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha ka marrë guximin t'a bëjë një ndryshim të madh në stilin e saj.

ShowBiz

25/04/2018 08:14

Ajo ka zgjedhur që në këto ditë të nxehta pranverore të vijë e freskët duke i prerë flokët shkurt, shkruan lajmi.net

Ky ndryshim u mirëprit edhe nga ndjekësit e modeles e disa prej tyre madje e kanë pyetur se si ka mundësi t’a marrin një autograf nga ajo.

Aurela, fansat i mbanë pranë vetes me publikimin e shpeshtë të fotografive nëpër rrjete sociale ndërsa vazhdojnë t’i shtohen ndjekësit .

Sa i përket jetës personale, ajo së fundmi rregulloj raportet me fotografin Endrit Mertiri të cilin e ka mik shumë të mirë por shumica e njerëve u shkrujanë dhe u thonë se do të shkonin mjaft mirë bashkë si çift./Lajmi.net/