Aubameyang vijon bisedimet me Chelsean

Pierre-Emerick Aubameyang është duke i vijuar bisedimet me Chelsean për një transferim të mundshëm në “Stamford Bridge”. Takimi do të zhvillohet në orët në vijim, i cili është planifikuar që nga e diela e kaluar – fokusi kryesor do të jetë te kushtet personale, transmeton lajmi.net. Gjatësia e kontratës dhe paga do të diskutohet sot…

Sport

18/08/2022 14:27

Pierre-Emerick Aubameyang është duke i vijuar bisedimet me Chelsean për një transferim të mundshëm në “Stamford Bridge”.

Takimi do të zhvillohet në orët në vijim, i cili është planifikuar që nga e diela e kaluar – fokusi kryesor do të jetë te kushtet personale, transmeton lajmi.net.

Gjatësia e kontratës dhe paga do të diskutohet sot me Chelsean.

Menjëherë pas kësaj, Chelsea do të përgatisë ofertën e parë zyrtare për Barcelonën. /Lajmi.net/