Atdheu po mendon t’i mbyll rrjetet sociale, arsyen e tregon vet ai

ShowBiz

18/06/2022 15:35

Atdhe Xharavina ishe pjesë e sezones së dytë të spektaklit “Për’Puthen”.

Edhe pse ka kohë që ai ka dalë nga ky spektakël, Atdheu vazhdon të komentohet në media rozë lidhur me jetën e tij private, shkruan lajmi.net

E ai erdhi në një intervistë këtë episode të emisionit “Mirage”.

Xharavina foli dhe për rrjete sociale dhe tregoi se po mendon që t’i mbyllë krejtësisht ato.

Por pse Atdheu po mendon që ti mbyll këto rrjete sociale?

Ndiqeni videon për më shumë :

YouTube player