Arta Bajrami sjell këngën e re (VIDEO)

‘Provo Bitch’, është kënga që Arta e ka paralajëmruar tash e sa ditë, ndërsa sot ajo e bëri publike këngën dhe videoklipin

ShowBiz

27/12/2014 23:12

Këngëtarja Arta Bajrami, solli këngën e re ‘Provo Bitch’. Këngë kjo e cila na e paraqet Artën krejt ndryshe.

‘Provo Bitch’ është punuar në produksionin ‘ArbaSound’. Ndërkaq është bërë e ditur se Arta tashmë ka filluar punën rreth albumit të saj të gjashtë. Lajmi.net