Arta Bajrami rikthehet me baladë

Është vëllai i Artës, Don Arbas ai që ka postuar në Instagram foton ku shihet Arta e veshur me një fustan të bardhë para një mikrofoni, duke treguar linja të bukura trupore. Kënga, si gjithmonë është produksion i Arbasound me tekst të Fatmir Mujës, ndërsa video është duke u punuar nga Asha. Arta është e…

ShowBiz

26/02/2014 22:10

Është vëllai i Artës, Don Arbas ai që ka postuar në Instagram foton ku shihet Arta e veshur me një fustan të bardhë para një mikrofoni, duke treguar linja të bukura trupore.

Kënga, si gjithmonë është produksion i Arbasound me tekst të Fatmir Mujës, ndërsa video është duke u punuar nga Asha.

Arta është e njohur për stilin e saj R&B, por edhe në balada ka shkëlqyer gjithmonë, dhe prej kësaj presim që ajo të bëjë rikthimin te suksesi.