Arsenali befasohet nga Lutoni, barazohet rezultati

Është realizuar goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit. Lutoni ka barazuar 1:1 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net. Osho ka barazuar rezultatin në minutën e 25-të, vetëm katër minuta pasi londinezo-veriorët kaluan në epërsi. Luton Goal Here pic.twitter.com/mFiCi1Lxp8 — | Redlyfe | 𝕏 (@IamDiran) December 5, 2023 Takimi mes Luton dhe Arsenalit është…

Sport

05/12/2023 21:42

Është realizuar goli i dytë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit.

Lutoni ka barazuar 1:1 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net.

Osho ka barazuar rezultatin në minutën e 25-të, vetëm katër minuta pasi londinezo-veriorët kaluan në epërsi.


Takimi mes Luton dhe Arsenalit është në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit anglez./Lajmi.net/