Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Arrestohet pasi dyshohet që kishte tentuar ta dhunojë një grua

11:54 | 3 Gusht 2019

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi dyshohet se dje ka hyrë me forcë në banesën e një gruaje.

Sipas policisë i dyshuari kishte tentuar ta dhunojë viktimën, njofton Klan Kosova.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.