Arrestohet një person i dyshimtë për ngacmim seksual në Ferizaj

9:08 | 9 Dhjetor 2021

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person të dyshimtë për ngacmim seksual në Ferizaj.

Arrestimi i tij është bërë në lidhje me rastin e raportuar më 08.12.2021.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“NGACMIM SEKSUAL/ Ferizaj 06.12.2021-17:00. Në lidhje me rastin me datë 08.12.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”./Lajmi.net/