Arrestohet deçanasi, rrahu tri femra në familje

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Deçan. Policia ka arrestuar një mashkull të dyshimtë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje ka kryer veprën e lartcekur ndaj tri viktimave femra. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/

Lajme

25/06/2024 09:55

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Deçan.

Policia ka arrestuar një mashkull të dyshimtë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje në familje ka kryer veprën e lartcekur ndaj tri viktimave femra.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/