Arilena publikon me videoklip këngën e re “TokeRroke” (Video)

Kjo është kënga më e re nga Arilena.

ShowBiz

12/06/2016 22:08

Fituesja e X Factor Albania, Arilena Ara, e ka publikuar këngën e saj më të re së bashku me videoklip.

Ky projekt muzikor quhet “TokeRroke”, për të cilin  përkujdesën Darko Dimitrov dhe Rozana Radi.