Arian Konomi i drejtohet Borës: Ke shpëtuar nga Donaldi

20:26 | 14 Janar 2022

Opinionisti ishte i ftuar në ditëlindjen e moderatores.

Ai i uroi gjithë të mirat teksa i dha edhe një këshillë, shkruan lajmi.net.

Duke u pyetur nga moderatorja se cila është këshilla që i jep, Arian Konomi u përgjigj: “I kam thënë, ndoshta ti se kupton por ke shpëtuar nga shumë gjëra duhet të ndjehesh me fat për këtë gjë, por edhe duhet ta kuptosh këtë gjë”, tha ai.

Lexo edhe:

Semi e konsideron të tepërt Donaldin në raport me të dhe Borën?

Ndryshe, disa këshilla tjera iu dhanë edhe nga këngëtarja, Semi Jaupaj, Xhensila Myrtezaj, autorja e Përputhen, Olsa Muhameti e shumë tjerë.

Theksojmë se, Bora mbushi 30 vjet me 9 janar./Lajmi.net/