Arbenita Ismajli mahnit me tiparet e bukura të fytyrës

16:00 | 31 Korrik 2021

Foto: Instagram

Ajo njihet për bukurinë e saj.

Dhe, Arbenita Ismajli shpesh ndan postime në rrjete sociale duke mos i munguar edhe ato provokuese, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar imazhin teksa shihet e veshur me një bluzë me dekolte të hapur dhe ka ekspozuar gjoksin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Modelja, mori komente të shumta pozitive nga fansat si pothuajse në çdo postim.

Ndryshe, Arbenita Ismajli po vazhdon ta ketë një përkujdesje të madhe ndaj vajzës./Lajmi.net/