Arbana Osmani publikon një imazh pa editim dhe merr gjithë vëmendjen

17:41 | 8 Dhjetor 2021

Moderatorja si rrallëherë ka zgjedhur të publikojë një fotografi.

Nga spektakli i mbrëmshëm, Arbana Osmani ka publikuar një fotografi pa filtra, shkruan lajmi.net.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ndau imazhin e cila duket shumë bukur e rregulluar me makijazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

“Selfie e shpejtë para shfaqjes live, pa filtra vetëm flokë dhe make up të mrekullueshëm”, shkroi në përshkrimin e postimit.

Kujtojmë se, para nisjes së “Big Brother”, konkurrente për drejtimin e spektaklit ishte moderatorja, Luana Vjollca gjithashtu edhe Arbana Osmani ku rolin e prezantueses e mori kjo e fundit./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)