Arbana Osmani duket ‘bombastike’ pas ndërhyrjes kirurgjike në gjoks

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, gjendet Greqi për pushime, e shoqëruar nga miket e saj. Ajo ka ndarë foto me ndjekësit me rroba banje, shkruan lajmi.net. Në fotot e publikuara është vërejtur një detaj në trupin e saj, ku siç duket ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks. Prezantuesja u komentuar shumë edhe në rrjetet sociale, ku…

ShowBiz

21/05/2024 19:06

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, gjendet Greqi për pushime, e shoqëruar nga miket e saj.

Ajo ka ndarë foto me ndjekësit me rroba banje, shkruan lajmi.net.

Në fotot e publikuara është vërejtur një detaj në trupin e saj, ku siç duket ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks.

Prezantuesja u komentuar shumë edhe në rrjetet sociale, ku shumica e komenteve ishin pozitive dhe ia vlerësuan dukjen si ‘bombastike’./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)