Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Apel për ndihmë/ Vëllezërit 10 dhe 13 vjeç kanë nevojë për shërim

17:10 | 10 Dhjetor 2019

Ermin dhe Emin Pajaziti, 10 dhe 13 vjeçar kanë nevojë për ndihmën tuaj.

Vëllezërit Pajaziti janë diagnostifikuar me epilepsi në fazën e dytë dhe janë me probleme mendore, shkruan lajmi.net.

Shërimi i të dy fjemve kushton rreth 22 mijë euro ndërsa familja ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për shërimin e tyre.

Më poshtë mund t’i shihni të dhënat dhe si mund t’i ndihmoni ata. /Lajmi.net/