Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Anxhelina sjell tjetër pozë tërheqëse: Jeta është më e mirë në bikini

9:32 | 23 Maj 2020

Foto: Instagram

Anxhelina erdhi atraktive në bikini.

Pandemia e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po kalon kohë të mirë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kohë pas kohe ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli, ndërsa nuk i ka harruar fotografitë për ndjekësit.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë bikini të zeza, në të cilat vuri në pah gjoksin dhe ngjyrën e trupit që e ka marrë këto ditë sa ka bërë plazh.

“Jeta është më e mirë në bikini”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos, në të cilën nuk munguan komentet e ndjekësve.

Anxhelina Hadërgjonaj kishte paralajmëruar rikthimin në muzikë, por duket se pandemia ia prishi planet. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Life’s better in a bikini 👙

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on