Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por shikoni Albërien në foton e fundit – Lajmi.net
Anxhelina pa të brendshme në “Coachella”, por shikoni Albërien në foton e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:20, 17 April 2018
Albërie Hadërgjonaj është emër i pëlqyer për publikun.

Këngëtarja tash e sa vite jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në festivalin “Coachella” që mbahet në Los Angeles ishte e pranishme edhe vajza e Albëries, Anxhelina.

Paraqitja e saj në këtë festival ishte komentuar shumë, kjo ngase këngëtarja u shfaq e gjysmë e zhveshur, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Por, edhe Albëria në fotografinë e fundit ka lënë të gjithë pa tekst, e veshur në fustan të bardhë tregonte format bombastike trupore. /Lajmi.net/

About last night 😘

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO