Të Infektuar: 68.351

Të Shëruar: 59.438

Të Vdekur: 1.592

Ana “çmend” ndjekësit, publikon foton e zhveshur nga vaska

23:45 | 16 Janar 2021

Foto: Instagram

Modelja ka joshur ndjekësit me pozat nga vaska.

Fotot e zhveshura nga vaska duket se janë kthyer në një trend për personazhët e njohur së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ana së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet e shtrirë në vaskë teksa është e zhveshur totalisht.

Ajo ndau pamjet tejet sensuale nga vaska duke thënë se po kalon një fundjavë relaksuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ndërsa ajo pranoi shumë komente pozitive ku e komplimentonin modelen për trupin dhe format./Lajmi.net/