Ambasadorja Çitaku e lumtur në takim me shefin e diplomacisë amerikane (Foto)

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuar të Amerikës ka takuar shefin e diplomacisë Amerikane, John Kerry.

Lajme

26/10/2015 21:33

Çitaku ka publikuar disa fotografi në twiter, ku shihet shumë e lumtur dhe e qeshur në një takim social me të parin e diplomacisë së SHBA-së, transmeton lajmi.net.

Në fotot më poshtë mund të shihen disa momente të ambasadores së Kosovës, si dhe asaj të Shqipërisë, sëbashku me John Kerryn. /lajmi.net

Vlora2 Vlora3