Almeda ka një fytyrë të pastër! Tregon përbërësit e maskës të cilën mund ta bëni në shtëpi

18:01 | 24 Korrik 2018

Almeda Abazi njihet për stilin e veçantë.

Atë madje e pëlqejnë fansat edhe për faktin se është shumë natyrale, shkruan lajmi.net

Ish-Miss Shqipëria, gruaja e aktorit turk i njohur si ‘Çënar’ ka zgjedhur që me ndjekësit e saj ta ndajë ‘sekretin’ e fytyrës engjëllore.

Në njërin imazh ajo ka treguar fytyrën e saj të mbuluar me maskë dhe në tjetrën përbërësit./Lajmi.net/