Almeda dhe bashkëshorti turk nisin pushimet në Dhërmi

Almeda dhe Tolgahan kanë zgjedhur Shqipërinë për pushime.

ShowBiz

27/08/2021 17:06

Dyshja e dashur nga publiku kanë publikuar foto duke treguar se destinacioni i pushimeve të tyre është Dhërmia e bukur e Shqipërisë, shkruan lajmi.net.

Almeda dhe Tolga nuk kanë hezituar të ndajnë foto të ndryshme duke treguar momentet e bukura që po shijojnë atje.

 

 

Bashkë me ta janë edhe dy fëmijët e tyre Efene dhe Alina.

Ani pse jetojnë në Turqi, Almeda dhe Tolgahan shpesh i vizitojnë trojet shqiptare./Lajmi.net/