Alicia Keys bëhet nënë për të dytën herë (FOTO)

Këngëtarja  Alicia Keys është bërë përsëri nënë. Këtë e a bërë të ditur vetë ajo përmes ‘Instagramit’

ShowBiz

29/12/2014 19:16

Alicia Keys, këngëtarja e njohur është bërë me fëmijën e dy. Këtë e ka lajmëruar vetë këngëtarja përmes faqes së saj në’ Instagram’, ku ka shkruar.

 “Gëzimi i gëzimit është një gëzim i vërtetë. Është mashkull”, ka shkruar këngëtarja, shoqëruar me një foto që tregon certifikatën e lindjes së bebit.

“Jemi vërtetë të lumtur. Ky fëmijë është një bekim”. Emri i të porsalindurit është Genesis Ali Dean. Çifti ka dhe një fëmijë tjetër 4 vjeçar. lajmi.net