Alessandra Ambrosio nisë aktrimin nudo (Foto)

Ajo ka bërë emër falë profesionit si modele e veshjeve të brendshme për “Victoria’s Secret”. Por Alessandra Ambrosio nuk mbante veshur asnjë të tillë në debutimin e saj në ekran.

ShowBiz

19/06/2015 13:00

34 – vjeçarja u shfaq në një skenë seksi në serialin brazilian, Verdades Secretas (Sekrete dhe Gënjeshtra).

Kjo është hera e parë që supermodelja braziliane është pjesë e një seriali televiziv.

Teksa karriera si modele e mban atë të angazhuar pjesën më të madhe të kohës, Ambrosio e ka shprehur edhe më parë dëshirën për t’u bërë pjesë e botës së aktrimit.

Alessandra