Të Infektuar: 19.328

Të Shëruar: 15.434

Të Vdekur: 678

Albatrit Muqiqi jep lajmin e madh, po sjell bashkëpunim me babanë?

17:08 | 18 Tetor 2020

Foto: Instagram

Albatrit Muqiqi duket se po paralajmëron projektin e ardhshëm muzikor.

Këngëtari i njohur për publikun, Albatrit Muqiqi së fundmi ka publikuar një Instastory i buzëqeshur në krah të babait Nusret Muqiqi, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e publikuar, Albatriti kishte thënë se ai po mundohet ta bind të atin të bëjnë një bashkëpunim muzikor, “Jom tu mundu me shti me bo ni kong me mu nashta pe han foren”, shkroi ai.

Nurset Muqiqi është një ndër këngëtarët më të dashur të shqiptarëve i cili ka një karrierë të gjatë dhe të larmishme.

Nuk dihet ende se kjo fotografi e Albatritit është ndonjë paralajmërim për bashkëpunim mes tyre apo vetëm shaka./Lajmi.net/