Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej

15:38 | 21 Shtator 2019

Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar fotografi nga fëmijëria.

Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën është kthyer prapa në kohë, shkruan lajmi.net.

Kjo fotografi e këngëtart ishte shkrepur gjatë pushimeve të tij në bregdet, e që me aparat ai ishte munduar të bënte një selfie.

“Keshtu dilnin selfie-t ne vitet 90 ??”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Alban Skënderaj do të mbajë koncert recital në Tiranë më 27 dhe 28 shtator. /Lajmi.net/