Alarmi më i mirë për mëngjese të vështira

11:19 | 10 Tetor 2018

Një video mjaft interesante po qarkullon në internet.

Një djalë e ka vendosur gjelin në dhomën e tij, pranë shtratit në mënyrë që kur gjeli fllon të këndojë, ai të zgjohet nga gjumi, transmeton lajmi.net.

Dihet që gjelat janë të hershëm, dhe zëri i ryre i fuqishëm është një detyrim pothajse që të zgjoheni.

Video mjaft qesharake është komentuar jashtëzakonisht shumë, duke i bër tag sidomos personave gjumashë.

Për më shumë shikojeni videon. /Lajmi.net/