Aksident trafiku te “Qafa” në Prishtinë /FOTO

Rreth orës 13:00 te “Qafa” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Lajme

07/04/2018 13:15

Në aksident janë përfshirë një kombi dhe një veturë, përveç dëmeve materiale nuk dihet nëse ka të lënduar, shkruan lajmi.net.

Rruga në atë pjesë është bllokuar përkohësisht derisa policia ta shqyrtojë rastin.

Fotoja është dërguar nga një lexues i lajmi.net.